Ekinci Mah. İnönü Blv. No:26/B Antakya/HATAY

RAHATLIK VE KONFOR BİR ARADA

RAHATLIK VE KONFOR BİR ARADA

Hatay'da bulunan firmamız, başta Antakya olmak üzere Hatay'ın birçok noktasındaki müşterilerimize hizmet vermektedir. İstenilen ürünü, zamanında sunmayı kendine amaç edinen uzman kadrosu Alüminyum ve Cam Balkon konusunda iddialıdır.
 
Yeniliğe açık Şirket kültürü, çağdaş, global hizmet anlayışı ve Müşteri memnuniyetine verdiği değerle Mowin, yurtiçi ve dışında Pazar payını arttırırken, kalite, güven, rekabet üstünlüğü ve faaliyet alanları ile gücünü gelecek nesillere taşıyacaktır.
 
Mowin Yapı Dekorasyon olarak müşterimizin her türlü ihtiyacına yönelik, siparişte istenilen ölçü, adet ve nitelikleri doğrultusunda ürün sunabilmekteyiz.
 
Şirket olarak odak noktamız müşterilerimize faydalı olmak ve her durumda müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
 
Misyonumuz
Mowin Yapı Dekorasyon olarak müşterilerimizle, onların ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı sürekli ve güven ihtiva eden bir köprü kurmaktır.
 
Yaptığımız her işte, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini dünya standartlarında karşılamaktır. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın memnuniyetini artırmaktır.
 
Amaçlarımıza doğru ilerlerken çevre ve doğaya zarar vermeden, iş ahlakımızdan ödün vermeden ve müşterilerimizin ilk tercihi olduğumuzun farkında olarak ulusal ekonomimize artı değer sağlamaktır.
 
Vizyonumuz;
Faaliyet gösterdiği alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında alan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, teknolojiye ve insan kaynaklarına yatırım yaparak, müşterilere beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet ve ürün sunan, proaktif bir yaklaşıma sahip Alüminyum ve Cam Balkon sektöründe sürdürülebilir bir büyüme gerçekleştiren topluma ve ülkesine faydalı bir dünya şirketi olmaktır.Amacımız; doğru ürünü en kaliteli ve en hızlı şekilde sunmaktır.
 
Değerlerimiz;
 Eğitimli, profesyonel personel,
 Takım ruhu,
 Kaliteli ürün,
 Müşteri memnuniyeti,
 Sürekli gelişmek,…

MOWİN YAPI DEKORASYON YAŞAM ALANLARINIZI TASARLAR

RAHATLIK VE KONFOR BİR ARADA

TEKNİK PLANLAMA

Sizlere kaliteli hizmet vermek için işimizi uzman ekiple planlıyoruz. İşimizi planlarken son teknolojiyi kullanarak modern yaşam alanlarını sizler için tasarlıyoruz.

MÜKEMMEL İŞ TAKİBİ

İşimize önem veriyor ve takibini de yapıyoruz. Bizler için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bu yüzden de işimizin hangi aşamada olduğunu bildiriyor ve takibini yapıyoruz.

ZAMANINDA TESLİM

İşin istenilen zamanda bitmesi her müşteride istenilen bir durumdur. Bizler de dürüst ve güvenilirliğin adresi olarak sözümüzü tutuyor ve işimizi zamanında teslim ediyoruz.

PVC PENCERE

PVC pencereler mükemmel bir eko dengeye sahiptir. PVC pencereler %100 geri dönüşüme tabii ürünlerdir ve bu nedenle önemli ölçüde kaynak tasarrufu sağlar.

DEKORASYON

Yaşadığınız alanları değiştirmek veya yenilemek anlamında yapılan faaliyetlerdir.

PVC KAPI

Genelde balkon kapısı olarak kullanılan PVC kapılar içe açılabildiği gibi alan sınırı olan yerlerde dışa açılır olarak da üretilebilmektedir. PVC kapılar, binanın ve iç ortamın mimarisine göre beyaz renkte olabildiği gibi ahşap görünümlü olarak nitelendirilen altın meşe, budaklı meşe, maun, sedir ve ceviz desenlerinde lamine kaplı olarak üretilebilmektedir. Lamine seçeneklerinde iç ve dış kısmı farklı renkte uygulanabilmektedir

MUTFAK DOLABI / GÖMME DOLAP

Evinizde bulunan kenar, köşe ve ya duvarlara uygun.

CAM BALKON

Son teknolojiyle ve uzman ekiple hayata geçiriyoruz.

YENİLENME

Yaşadığımız alanların deforme olmuş yerlerinin onarılması işlemlerini yapmaktayız.

İLETİŞİM

FORMU DOLDURARAK BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sosyal medyadan veya formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekinci Mah. İnönü Blv. No:26/B Antakya/HATAY

BİZE YAZIN

Tıkla Ara